Theatre Of Hate
Theatre Of Hate werd in 1980 opgericht door zanger Kirk Brandon. Ze vielen meteen op door hun eigen geluid, dat extra bijzonder werd door de saxofoonpartijen van John ‘Boy’ Lennard. Hun debuutalbum ‘Westworld’ (1982) werd geproduceerd door Mick Jones (gitarist van The Clash) en stond maar liefst 21 weken op #1 in de onafhankelijke hitlijsten. Het nummer ‘Do You Believe In The Westworld?’ groeide uit tot een echte klassieker die je nog steeds hoort in clubs en op de radio.
Hoewel in 1982 de band uit elkaar ging, kwamen de muzikanten later weer samen voor speciale optredens in Groot-Brittanië, Amerika en Europa. De vaste line-up bestaat uit Kirk Brandon, Stan Stammers, Chris Bell en Clive Osborne. Tijdens hun liveshows hoor je zowel gloednieuwe nummers als de bekende krakers uit hun verleden.
Skids
Skids zijn in 1977 ontstaan in Schotland. Al snel trokken ze de aandacht van de bekende Engelse radio-dj John Peel. Ze stonden in het voorprogramma van The Clash en tekende een platencontract bij Virgin Records. Met grote hits als ‘Sweet Suburbia’, ‘The Saints are Coming’ en de ‘Into the Valley’ lieten ze meteen horen wat ze in huis hebben.
Het eerste album ‘Scared to Dance’ (1979) was meteen een groot succes. Na nog een aantal albums en singles stopte de band, maar inmiddels zijn ze helemaal terug! De huidige bezetting bestaat uit zanger Richard Jobson, gitarist Peter Byrchmore, drummer Nick Hernandaz en gitarist Connor Whyte. Samen brengen ze de energie van hun begindagen weer terug naar het podium.