Fri 01 Jul

Spinvis

Spinvis Clubtoer
Jupiler Zaal  / uitverkocht
Fri 01 Jul

Powerized

+ support
Kleine Zaal / € 10
Urban Fusion
Sun 03 Jul

Somethingski

Terrasconcert
Kleine Zaal, Terras / Gratis
Sat 09 Jul

WC Experience

Jupiler Zaal / € 17
Sun 10 Jul

Hymn for Her

Terrasconcert
Kleine Zaal, Terras / Gratis
Wed 13 Jul

Kickstart

Jupiler Zaal / Gratis
Sun 17 Jul

Henhouse Prowlers

Terrasconcert
Kleine Zaal, Terras / Gratis
Fri 26 Aug

Natalie Bergman

Kleine Zaal / € 13
Sun 04 Sep

Eilen Jewell

Jupiler Zaal / € 18
Thu 08 Sep

Tommy Castro & The Painkillers

Kleine Zaal / € 20
Fri 09 Sep

Transport League

Kleine Zaal / € 11
Sat 10 Sep

Go_A

Jupiler Zaal / € 25
Sun 11 Sep

10cc’s Graham Gouldman & Heart Full of Songs

Jupiler Zaal / € 29
Thu 15 Sep

King King

+ Black Bottle Riot
Jupiler Zaal / € 21
Sat 17 Sep

90’s Now

Jupiler Zaal / € 15
Sat 24 Sep

Reggae MEZZ

Shiwa and The Tuff Sound Band
Kleine Zaal / € 12
Sat 24 Sep

TRI poloski

Jupiler Zaal / CHEAP Poloski € 10,00
TRI Poloski € 15,00
WE Poloski (group) € 12,00
LATE Poloski € 17,50
Sun 25 Sep

Stef Kamil Carlens & The Gates of Eden

Plays Bob Dylan
Jupiler Zaal / € 26
Thu 29 Sep

Ann My Guard

+ Kingfisher Sky
Kleine Zaal / € 8
Thu 29 Sep

Muyayo Rif

Jupiler Zaal / € 16
Fri 30 Sep

Shanda & the Howlers

+ Don Diego Trio
Kleine Zaal / € 10
Sat 01 Oct

The Underground Soul Train

Jupiler Zaal / € 12
Sat 01 Oct

YALLAH! YALLAH!

Kleine Zaal / € 10
Thu 06 Oct

Michelle David & The True-tones

Jupiler Zaal / € 19
Sun 09 Oct

Crazy Little Things

Tribute To Queen
Jupiler Zaal / € 18
Wed 12 Oct

Nick Oliveri

Death Acoustic
Kleine Zaal / € 12
Thu 13 Oct

Tangarine

+ Sofia Dragt
Kleine Zaal / € 18
Thu 13 Oct

Fresku

In De Lucht tour
Jupiler Zaal / € 21
Fri 14 Oct

Speedmobile

+ Dikke Dennis & De Røckers
Jupiler Zaal / € 18
Thu 20 Oct

Rowwen Hèze

Onderaan Beginne Tour
Jupiler Zaal / € 29
Fri 21 Oct

Eric Steckel

Kleine Zaal / € 18
Fri 21 Oct

Pink Project

Jupiler Zaal / € 29
Sat 22 Oct

Lorrèn

Kleine Zaal / € 15
Sat 22 Oct

80’s Verantwoord

Jupiler Zaal / € 15
Sun 23 Oct

Hippe Gasten

Jupiler Zaal / € 10
Sun 23 Oct

Remember Sports

Kleine Zaal / € 11
Fri 28 Oct

Hallo Venray

Kleine Zaal / € 15
Sat 29 Oct

ROOTZZ

Baptiste W. Hamon + Jesca Hoop + Alberta Cross + more
Jupiler Zaal / € 20
Thu 03 Nov

Ten Times A Million

Kleine Zaal / € 13
Fri 04 Nov

Tim Knol & The Wandering Hearts

Jupiler Zaal / € 19
Fri 04 Nov

Maurino

Kleine Zaal / € 12
Sat 05 Nov

Smoove & Turrell

Kleine Zaal / € 16
Thu 10 Nov

AC/DC UK

Jupiler Zaal / € 14
Thu 10 Nov

Gestapo Knallmuzik

Kleine Zaal / € 15
Fri 11 Nov

Son Mieux

Jupiler Zaal  / uitverkocht
Sat 12 Nov

40UP

Jupiler Zaal / Early Bird € 14,50 | Regulier € 17,50 | Groepsticket (4 tickets) € 16
Sun 13 Nov

The Ultimate Eagles

Jupiler Zaal / € 28
Fri 25 Nov

Gare du Nord

Jupiler Zaal / € 31
Fri 02 Dec

New Cool Collective

Jupiler Zaal / € 20
Thu 08 Dec

Ronnie James Dio – The Memorial Concert

Met leden van Within Temptation, Ayreon, Blind Guardian, VUUR, Stream of Passion, Praying Mantis, Focus en Textures
Jupiler Zaal / € 20
Wed 28 Dec

A Tribute to Lemmy

Snaggletoöth + MARCH + Dikke Dennis
Jupiler Zaal, Popcafe / € 16
Sun 26 Mar 2023

Bohemian Betyars