Wed 01 May

Kickstart – Masterclass Studio

Fields Studio
Kleine Zaal / € 4
Fri 03 May

T & SUGAH with Friends

T & SUGAH invite NCT, Arcando, ATMOS, RAKC
Jupiler Zaal / from € 10
Fri 03 May

Dead Duck releaseparty

+ Thistle Sifter
Kleine Zaal / € 9,50
Sat 04 May

Sangoma Night

ARCHETYPES, DAKSINAMURTI, N3XU5
Jupiler Zaal / vanaf € 15
Sun 05 May

Reverend Peyton’s Big Damn Band

Kleine Zaal / € 16
Fri 10 May

BSO x Berzerk

Kleine Zaal / € 12,50
Fri 10 May

Legends of Rock

Tributes to Guns N' Roses + Bon Jovi + AC/DC
Jupiler Zaal / Vanaf € 22
Sat 11 May

Coffey Fest

John Coffey + Tusky + Arson + Maria Iskariot
Pier15 / € 29,50
Sat 11 May

Babs

Kleine Zaal / € 15
Sun 12 May

Noa Lee

Kleine Zaal / € 11,50
Wed 15 May

Kickstart

Kleine Zaal / Gratis
Thu 16 May

Flaire

Jupiler Zaal  / uitverkocht
Thu 16 May

Hot Garbage

Kleine Zaal / € 11
Fri 17 May

Verbraak | Van Bijnen

Album release
Kleine Zaal / Vanaf €10
Fri 17 May

VroegZat

Jupiler Zaal / € 17
Sat 18 May

Ik Zie U Graag

Zaterdag
Jupiler Zaal, Kleine Zaal, Popcafe, Terras, Zijpodium / € 90 passe-partout | € 55 dagkaart
Thu 23 May

Lloyd Banks

'The Hunger For More' 20th anniversary tour
Jupiler Zaal / € 32,50
Fri 24 May

Het is Laat

'Het Lukken' release party
Kleine Zaal / Vanaf € 7,50
Sat 25 May

GUIDO

+ Daniel Jon
Waalse Kerk / € 14
Sun 26 May

Supersister

Jupiler Zaal / € 27,50
Sun 26 May

Navigate

+ Bitterlemon
Kleine Zaal / € 12,50
Wed 29 May

Mondo Generator

Kleine Zaal / € 14,50
Thu 30 May

Tim Akkerman x Waalse Kerk

+ Pieternel
Waalse Kerk / € 22,50
Fri 31 May

Punkrock Riot

PKEW PKEW PKEW + For I Am + White Mamba + Ink Bomb
Kleine Zaal / € 15
Sat 01 Jun

BSO x Young Ones Rock On

Kleine Zaal / € 5
Sat 01 Jun

Love Story

Taylor Swift Night
Jupiler Zaal / € 15,50
Sun 02 Jun

Willem Ardui

Kleine Zaal / € 15
Fri 07 Jun

Waylon

Wicked Anniversary Tour
Jupiler Zaal / € 36
Fri 07 Jun

Koosje

Kleine Zaal / € 10
Sat 08 Jun

Awash & Juneville

Kleine Zaal / € 10
Sat 08 Jun

80’s Verantwoord

Jupiler Zaal / Vanaf € 16
Sun 09 Jun

Wheatus

Jupiler Zaal / € 27,50
Sun 09 Jun

Daniel Young

Kleine Zaal / € 12,50
Mon 10 Jun

Quiz’M

Jupiler Zaal / € 10
Wed 12 Jun

Kickstart – Masterclass doorgroeien

Kleine Zaal / € 4
Thu 13 Jun

The Shivas

Kleine Zaal / € 14,50
Sat 15 Jun

DIVICIOUX

presents FUTURE ASHES
Kleine Zaal / Vanaf € 5
Thu 20 Jun

Slim Cessna’s Auto Club

Kleine Zaal / € 17,50
Fri 21 Jun

Summersile

+ IVYVOX + Windup Space
Kleine Zaal / € 10
Fri 21 Jun

40UP

Jupiler Zaal / € 19,50
Fri 28 Jun

HYPNO

Human Space Machine + Aspetuck
Kleine Zaal / From € 10
Sun 30 Jun

Toontje Lager

Jupiler Zaal / € 25
Tue 02 Jul

Black Lips

Jupiler Zaal / € 22,50
Fri 23 Aug

Blonde Redhead

Jupiler Zaal / € 27,50
Sat 24 Aug

BSO x BGP Hardcore

presents: The Underground - Reunion
Kleine Zaal / € 7,50
Sun 01 Sep

Just like Elton

Jupiler Zaal / € 22,50
Sun 15 Sep

Def Americans

Johnny Cash tribute
Jupiler Zaal / € 22,50
Thu 19 Sep

The Slackers

Jupiler Zaal / € 22,50
Fri 20 Sep

The Spunyboys

Jupiler Zaal / € 15
Sat 21 Sep

Emo Night Mainland

The Rawr Tour
Jupiler Zaal / € 16
Sat 21 Sep

Nova Lounge

Kleine Zaal / vanaf € 13,56
Fri 27 Sep

Crazy Little Things

Champions Of The World – Clubtour
Jupiler Zaal / € 28,50
Thu 03 Oct

Martijn Fischer Zingt Hits van Hazes

Jupiler Zaal / € 31
Fri 04 Oct

Ambitus: AMIMEA

MEZZ on tour: Waalse Kerk
Waalse Kerk / € 19,50
Mon 07 Oct

Crash Test Dummies

Jupiler Zaal / € 22,50
Wed 09 Oct

WIES

Jupiler Zaal / € 20
Sat 12 Oct

Doodseskader

Kleine Zaal / € 17,50
Sun 13 Oct

The Kik

Jupiler Zaal / € 24,50
Thu 17 Oct

Frank Boeijen

Jupiler Zaal / € 29,50
Fri 18 Oct

Pink Project

Pink Floyd tribute
Jupiler Zaal / € 28,50
Fri 25 Oct

Rens, Jaïr & Ome Uncle

Kleine Zaal / € 12,50
Fri 01 Nov

JOHAN

Jupiler Zaal / € 30
Fri 01 Nov

Wodan Boys & Bongloard

Kleine Zaal / € 18,50
Sun 03 Nov

Speedmobile

Jupiler Zaal / € 20,50
Thu 07 Nov

Fleetwood Mac: Gold Dust Women

Jupiler Zaal / € 27
Fri 08 Nov

Subterranean Street Society

Kleine Zaal / € 14,50
Sun 10 Nov

Randy Hansen

Jimi Hendrix Tribute
Jupiler Zaal / € 25
Thu 14 Nov

HAEVN

Chassé Theater x MEZZ
Chassé Theater / € 43,50
Thu 21 Nov

Luke Winslow-King & Roberto Luti

Kleine Zaal / € 17,50
Fri 22 Nov

The Fortunate Sons

Tribute to C.C.R.
Jupiler Zaal / € 28,50
Sun 08 Dec

Gimme! Gimme! Gimme!

Jupiler Zaal / € 22,50
Fri 20 Dec

Legends of Rock

A Tribute to Judas Priest + Iron Maiden + Metallica
Jupiler Zaal / Vanaf € 22,50
Sat 21 Dec

The Dirty Daddies

@ Chassé Theater