Terug

za 01-12

The New Shining

Dit concert heeft reeds plaatsgevonden

Met de release van hun dubbel cd Stripped/Full Circle laat heavy rockband The New Shining zich van een nieuwe kant zien. Op het album Stripped werden de elektrische gitaren verruild voor akoestische. Met deze opgedane ervaring besluit zanger/gitarist Xander ‘Nax’ Stok om de cirkel rond te maken en de lijn door te trekken naar de elektrische cd Full Circle.
 Twee cd’s, twee geluiden, één verhaal.




Radio-iconen Frits Spits en Giel Beelen over deze release: ‘Sensationeel goed!’ en ‘Kippenvel; uniek in zijn soort’. Op 3FM werd Stripped/Full Circle uitgeroepen tot Album van de Week en de single Can’t Make Up My Mind staat op de playlist van alle radiozenders.


De internationaal klinkend band timmert al jaren hard aan de weg. In 2009 was The New Shining 3FM Serious Talent en scoorde zelfs een top 10-notering in de Amerikaanse alternative charts met hun single Red Eyes. Van 2009 tot en met 2011 was de band het vaste voorprogramma van Golden Earring.

De nummers van The New Shining gaan over verloren liefde, nieuwe liefdes, de balans opmaken en vechten voor je droom. Nax: “Het schrijven van deze albums zette mijn wereld compleet op zijn kop. Het werkte enorm inspirerend om het anders aan te pakken. Het moest echt zijn, not just making noise.”

In het Mezz Cafe doet de band een akoestisch concert.



Terug

Verhinderd, maar wel al een ticket gekocht? Bied hem dan aan op onze Facebook Event pagina.

Uitverkocht!

Nu jij!

Plaats mijn reactie

Je reactie is succesvol geplaatst!

Nog een reactie plaatsen

Reacties

We hebben echt een TOP AVOND gehad! In Rotterdam zijn we er weer bij!!!!

Karel en May-Britt

Geplaatst op 05-12-2012 om 18.53 uur