Vanaf 2 juni zijn ze er weer! Elke zondagmiddag een akoestisch concert op het terras van Mezz. De toegang is gratis. De optredens beginnen telkens om 16.30 uur. Lekker genieten van live muziek en van de zomerzon.
Rick de Leeuw, voorheen zanger van Tröckener Kecks, bracht onlangs twee boeken uit. En dus mocht hij op de koffie bij KoffieMAX.
Op dit moment tourt Rick samen met de Brusselse pianist Jan Hautekiet met zijn voorstelling De Leeuw Zingt. Op donderdag 10 mei komt hij langs in Mezz.
In KoffieMAX vertelt het wandelend happy end, zoals hij zichzelf ziet, over zijn jeugd in een katholieke jongenskostschool: "Alles wat er over wordt gezegd is waar. De jongens met een brilletje en heimwee moesten zich meer zorgen maken dan ik.”
Rick was helemaal niet van plan om zanger of schrijver te worden. "Ik was voorbestemd om wereldberoemd voetballer te worden. Het heeft lange tijd geduurd tot ik besefte dat de werkelijkheid wat weerbarstiger was. Toen ik op mijn 16e de muziek ontdekte kon ik de droom van voetbal loslaten.”
Over zijn tijd bij Tröckener Kecks zegt Rick: "Het was voornamelijk heel veel rock & roll, drugs deed ik niet zoveel aan.”